Přehled akcí: 29.5. - 4.6.2017 (23. týden)

 

Termín

Akce

Účastní se

 
Po
29.5.
 

14:00-15:30

Závěrečné setkání školních metodiků prevence

Polohová Jana

 

Škola v přírodě

3.A, 3.B, 7.A, 8.A
Nováková Ivana, Jadrná Jana, Kouřilová Pavla, Kobrová Ivona, Majerová Renata, Lukešová Drahomíra

 
Út
30.5.
 

8:30-12:00

Klíč od Prahy 2 - finále
Aula DDM !!! doprovod - p.školník !!!

 

10:10-11:50

Akce "pes" - výběr žáků 4.roč.

Kamelská Aneta

15:00-15:45

Kurs pro předškoláčky

Malis Marek, Janáková Jana

 

Škola v přírodě

3.A, 3.B, 7.A, 8.A
Nováková Ivana, Jadrná Jana, Kouřilová Pavla, Kobrová Ivona, Majerová Renata, Lukešová Drahomíra

 
St
31.5.
 

8:00-14:00

OK v přehazované - 9.roč.

Žampová Hana

 

Škola v přírodě

3.A, 3.B, 7.A, 8.A
Nováková Ivana, Jadrná Jana, Kouřilová Pavla, Kobrová Ivona, Majerová Renata, Lukešová Drahomíra

 
Čt
1.6.
 

7:00-11:50

Dětský den - v režii 9.A

 

10:00-17:00

Klíč od Prahy 2 - vyhlášení v rámci oslavy MDD v Riegrových sadech

 

 

Škola v přírodě

3.A, 3.B, 7.A, 8.A
Nováková Ivana, Jadrná Jana, Kouřilová Pavla, Kobrová Ivona, Majerová Renata, Lukešová Drahomíra

 

2.6.
 

 

Škola v přírodě

1.B, 1.C, 5.A, 6.B, 7.B, 9.A
Krupička Radek, Lánská Jana, Kobrová Ivona, Halámková Kamila, Polohová Jana, Mojková Veronika, Ondříčková Sylva, Kamelská Aneta, Macáková Lenka

 

Škola v přírodě

3.A, 3.B, 7.A, 8.A
Nováková Ivana, Jadrná Jana, Kouřilová Pavla, Kobrová Ivona, Majerová Renata, Lukešová Drahomíra

 
So
3.6.
 

 

Škola v přírodě

1.B, 1.C, 5.A, 6.B, 7.B, 9.A
Krupička Radek, Lánská Jana, Kobrová Ivona, Halámková Kamila, Polohová Jana, Mojková Veronika, Ondříčková Sylva, Kamelská Aneta, Macáková Lenka

 

Dodatky:
5.6. ukončení výstavy, 3.A finanční gramotnost, 6.A a 2.A,B švpř do 10.6.; 8.6. - 3.A,B divadlo, 7.A - Náprstkovo muzeum;

 

 
Ne
4.6.
 

 

Škola v přírodě

1.B, 1.C, 5.A, 6.B, 7.B, 9.A
Krupička Radek, Lánská Jana, Kobrová Ivona, Halámková Kamila, Polohová Jana, Mojková Veronika, Ondříčková Sylva, Kamelská Aneta, Macáková Lenka

 

Škola v přírodě

4.A, 4.B, 5.B
Pancnerová Iveta, Přikrylová Hana, Veselá Klára

 

Škola v přírodě

5.C
Beranová Jana, Rolet Vlasta

Zpracováno v systému Bakaláři