Přehled akcí: 5.6. - 11.6.2017 (24. týden)

 

Termín

Akce

Účastní se

 
Po
5.6.
 

8:55-10:55

Finanční gramotnost

3.A
Nováková Ivana

 

Škola v přírodě

2.A, 2.B, 6.A
Malinová Petra, Janáková Jana, Šindelářová Kateřina, Žežulková Lucie, Chlebečková Blanka, Majerová Markéta

 

Škola v přírodě

5.C
Beranová Jana

 

Škola v přírodě

4.A, 4.B, 5.B
Pancnerová Iveta, Veselá Klára

 

Lenka, Jarka M., Hanka P

Štemberová Lenka, Přikrylová Hana, Mokrá Jaroslava

 

Škola v přírodě

1.B, 1.C, 5.A, 6.B, 7.B, 9.A
Krupička Radek, Lánská Jana, Kobrová Ivona, Halámková Kamila, Polohová Jana, Mojková Veronika, Ondříčková Sylva, Kamelská Aneta, Macáková Lenka

 
Út
6.6.
 

 

Škola v přírodě

1.B, 1.C, 5.A, 6.B, 7.B, 9.A
Krupička Radek, Lánská Jana, Kobrová Ivona, Halámková Kamila, Polohová Jana, Mojková Veronika, Ondříčková Sylva, Kamelská Aneta, Macáková Lenka

 

Lenka, Jarka M., Hanka P

Štemberová Lenka, Přikrylová Hana, Mokrá Jaroslava

 

Škola v přírodě

4.A, 4.B, 5.B
Pancnerová Iveta, Veselá Klára

 

Škola v přírodě

5.C
Beranová Jana

 

Škola v přírodě

2.A, 2.B, 6.A
Malinová Petra, Janáková Jana, Šindelářová Kateřina, Žežulková Lucie, Chlebečková Blanka, Majerová Markéta

 
St
7.6.
 

10:10-13:40

Veletržní palác - vycházka

7.A(Zek), 8.A(Zek), 9.B(Zek)
Stará Romana

 

Škola v přírodě

1.B, 1.C, 5.A, 6.B, 7.B, 9.A
Krupička Radek, Lánská Jana, Kobrová Ivona, Halámková Kamila, Polohová Jana, Mojková Veronika, Ondříčková Sylva, Kamelská Aneta, Macáková Lenka

 

Lenka, Jarka M., Hanka P

Štemberová Lenka, Přikrylová Hana, Mokrá Jaroslava

 

Škola v přírodě

4.A, 4.B, 5.B
Pancnerová Iveta, Veselá Klára

 

Škola v přírodě

5.C
Beranová Jana

 

Škola v přírodě

2.A, 2.B, 6.A
Malinová Petra, Janáková Jana, Šindelářová Kateřina, Žežulková Lucie, Chlebečková Blanka, Majerová Markéta

 
Čt
8.6.
 

8:55-13:40

Náprstkovo muzeum

7.A
Mecnerová Marta

9:30-13:00

Divadlo v Dlouhé - O líné babičce

3.A, 3.B
Nováková Ivana, Jadrná Jana

 

Škola v přírodě

5.C
Beranová Jana

 

Škola v přírodě

2.A, 2.B, 6.A
Malinová Petra, Janáková Jana, Šindelářová Kateřina, Žežulková Lucie, Chlebečková Blanka, Majerová Markéta

 

Škola v přírodě

4.A, 4.B, 5.B
Pancnerová Iveta, Veselá Klára

 

Lenka, Jarka M., Hanka P

Štemberová Lenka, Přikrylová Hana, Mokrá Jaroslava

 

Škola v přírodě

1.B, 1.C, 5.A, 6.B, 7.B, 9.A
Krupička Radek, Lánská Jana, Kobrová Ivona, Halámková Kamila, Polohová Jana, Mojková Veronika, Ondříčková Sylva, Kamelská Aneta, Macáková Lenka

 

9.6.
 

 

Škola v přírodě

1.B, 1.C, 5.A, 6.B, 7.B, 9.A
Krupička Radek, Lánská Jana, Kobrová Ivona, Halámková Kamila, Polohová Jana, Mojková Veronika, Ondříčková Sylva, Kamelská Aneta, Macáková Lenka

 

Lenka, Jarka M., Hanka P

Štemberová Lenka, Přikrylová Hana, Mokrá Jaroslava

 

Škola v přírodě

4.A, 4.B, 5.B
Pancnerová Iveta, Veselá Klára

 

Škola v přírodě

2.A, 2.B, 6.A
Malinová Petra, Janáková Jana, Šindelářová Kateřina, Žežulková Lucie, Chlebečková Blanka, Majerová Markéta

 
So
10.6.
 

 

Dodatky:
12.6. - provozní porada; 13.6. - 4.r. "pes", Mgr.Skřivánková do ŠPP; 14.6. - Den s IZS, třídní schůzky; 16.6. - 5.B,C branný den, 8.závod PBP

 

 

Škola v přírodě

2.A, 2.B, 6.A
Malinová Petra, Janáková Jana, Šindelářová Kateřina, Žežulková Lucie, Chlebečková Blanka, Majerová Markéta

 
Ne
11.6.
 

 

Zpracováno v systému Bakaláři