Základní škola Slovenská

Týdenní plán od 25. března

Přijmeme učitele/učitelku na 1. stupeň. Možnost ubytování, následně i služebního bytu.

Od 25. 3. do 29. 3. se v naší škole uskuteční tradiční charitativní Srdíčkové dny. Nákupem magnetek či kolíčků za 30 Kč přispějete vážně nemocným dětem, třeba Adámkovi. Více se dozvíte na webu obecně prospěšné společnosti Život dětem.

Za vaši účast na projektu předem děkujeme.

Týdenní plán od 18. března

Zápis do 1. třídy se koná 10. a 11. dubna od 14 do 18 hodin v 1. patře. Podrobné informace a dokumenty nutné k zápisu najdete ZDE.

Týdenní plán od 4. března

Děti z naší školy pravidelně navštěvují Knihovnu na Vinohradech. Více si můžete přečíst zde v článku Novin Prahy 2 na straně 4. Na návštěvě je zrovna 3.B...

Týdenní plán od 25. února

Den otevřených dveří se koná v úterý 26. 2. od 8 do 16 hodin.

Týdenní plán od 4. února

Všem našim žákům přejeme příjemné "jarní" prázdniny!

Týdenní plán od 28. ledna

31. 1. bude vydán výpis vysvědčení.
1. stupeň končí po 4. hodině,
2. stupeň končí po 5. hodině.

1. února jsou pololetní prázdniny.

Stále je možné přihlásit se do externích kroužků Bricks4Kidz (pondělí 14.00 - 14.50) a Lego Junior Robotika (pondělí 15.15 - 16.05). Bližší informace a přihlášky na webu nebo e-mailu.

Týdenní plán od 14. ledna

Lyžařský kurz - informace ZDE.

Kroužek gymnastiky začíná 4. února. Informace a přihlášky ZDE.

17. ledna od 8 do 16 hodin se koná den otevřených dveří a také třídní schůzky:
17:00 schůzka tř. důvěrníků
17:30 první stupeň
18:00 druhý stupeň

Týdenní plán od 17. prosince
Týdenní plán od 3. ledna

Přejeme všem našim žákům a jejich rodinám klidné vánoční svátky a šťastný nový rok 2019. Vyučování začne ve čtvrtek 3. ledna.

Obrázek v úvodníku:
www.dejmedetemsanci.cz/eshop/i205/pf-2019-krajina.html

Vánoční stromeček

Děti z naší družiny zdobily vánoční stromeček na náměstí Míru. Podpořte prosím naše žáky a dejte jejich stromečku "like" na tomto odkazu. Na další fotky se můžete podívat ZDE. Věříme, že náš stromeček opět zvítězí v soutěži, kterou vyhlásila Praha 2.

Za vaše hlasy předem děkujeme!

Týdenní plán od 3. prosince

Ve středu 21. 11. proběhla na naší škole ochutnávka mexické kuchyně, které se zúčastnilo 32 žáků druhého stupně. Žáci obohatili své znalosti ze zeměpisu i španělštiny. Quesadillu, totopos, tostaditas de plátano con frijol, pico de gallo, taco dorado de pollo nebo arroz con leche najdete zdokumentovány v galerii.

Klára Seifertová
Marta Mecnerová

Týdenní plán od 12. listopadu

Ve středu 14. 11. se konají třídní schůzky.
1. stupeň od 17.30,
2. stupeň od 18.00.

Schůzka třídních důvěrníků od 17.00 v ředitelně.

Změna plateb za obědy

Upozorňujeme na změny ve způsobu placení za školní obědy od 1. listopadu. Podrobnosti si prosím přečtěte ZDE.

Markéta Majerová
vedoucí ŠJ

Týdenní plán od 5. listopadu

Ve středu 31. 10. navštívila naše školní družina Halloweenské odpoledne v DDM Slezská. Děti zde plnily strašidelné úkoly a účastnily se zábavných soutěží. Podívejte se do galerie, jak se nám tu líbilo.

Renata Jakubíková