Uvedené konzultační hodiny jsou určené žákům i rodičům, které žádáme, aby vyučující kontaktovali alespoň 2 pracovní dny před uvažovanou schůzkou a dohodli se na přesné podobě a času. Konzultace jsou možné osobně i online.

Seznam pedagogů ve šk. roce 2023/2024

Beranová Jana, Mgr.
Třídní učitelka v 4.B
Konzultační hodiny: pondělí 12:45-13:45 v kuchyňce (1. p.)

Blažková Jana, DiS.
Španělský jazyk

Konzultační hodiny: čtvrtek 13:40-14:30

Brunová Silvia, Mgr.
Třídní učitelka v 1.A
Konzultační hodiny: středa 12:45-13:45 v kabinetu na půdě (3. p.)

Danková Liudmyla, Bc.
Třídní učitelka v 9.A, anglický a německý jazyk
Konzultační hodiny: úterý 13:00-14:00 (AJ), čtvrtek 14:00-15:00 (NJ) - 3.p., 416

Gorčíková Markéta, Bc.
Asistentka pedagoga, školní družina

Hodanová Ludmila
Asistentka pedagoga, školní družina

Jadrná Jana, Mgr.
Třídní učitelka v 1.B
Konzultační hodiny: středa 11:50-12:50 v kabinetu na půdě (3. p.)

Jakubíková Renata
Vedoucí školní družiny, asistentka pedagoga

Jelínková Barbora
Asistentka pedagoga, školní asistentka

Jindrová Tereza, Mgr.
Třídní učitelka v 3.B
Konzultační hodiny: středa 12:50-13:50 v kabinetu na půdě (3. p.)

Jirková Lucie, Mgr.
Školní psycholožka
Konzultační hodiny: pondělí po předchozí domluvě, v pracovně šk. psychologa (3. p., 409)

Jurkovičová Iva, Mgr.
Školní družina, asistentka pedagoga

Kolář Jiří, Mgr.
Informatika
Konzultační hodiny: středa v pc učebně (2. p., 312), po předchozí domluvě

Kopecká Vlada, Mgr.
Přírodopis, fyzika
Konzultační hodiny:  po předchozí domluvě

Kožíšek Milan
Volitelný předmět - využití AI
Konzultační hodiny: po předchozí domluvě

Krupička Radek, Mgr., DiS.
Třídní učitel v 2.B, svět práce
Konzultační hodiny: čtvrtek 13:00-14:00 v 2.B (2. p., 313)

Macáková Lenka, Mgr.
Třídní učitelka v 5.B
Konzultační hodiny: středa 13:00-14:00 v 5.B (3. p., 410)

Markalousová Barbora, Mgr.
Třídní učitelka v 9.B, francouzský jazyk, občanská výchova, metodik prevence
Konzultační hodiny: úterý 13:15-14:15 v kabinetu (2. p., 307)

Martinů Irena
Školní družina

Matějčková Veronika, Mgr.
Matematika

Matějková Karolína, Mgr.
Třídní učitelka v 7.A, český jazyk, výchova ke zdraví
Konzultační hodiny: pondělí 13:15-14:15 v kabinetu (2. p., 307)

Mňuková Viktorie, Bc.
Zeměpis, dějepis
Konzultační hodiny:

Mojková Veronika, Mgr. et Bc.
Třídní učitelka v 8.B, anglický jazyk, speciální pedagog
Konzultační hodiny: úterý 13:30-14:30 v kabinetu AJ (2. p.)

Netolická Tereza, Mgr.
Třídní učitelka v 4.A
Konzultační hodiny: čtvrtek 11:50-12:50 v 4.A (1. p., 213)

Nováková Ivana, Mgr.
Třídní učitelka v 5.A
Konzultační hodiny: čtvrtek 12:45-13:45 v 5.A (3. p., 407)

Ondříčková Sylva, PaedDr.
Speciální pedagog
Konzultační hodiny: úterý po předchozí domluvě, v modrém salonku (3. p., 413)

Příkop Luboš, Bc.
Třídní učitel v 6.A, přírodopis, matematika, tělesná výchova
Konzultační hodiny: pondělí 12:55-13:55 v 6.A (2. p., 308)

Půčková Johana Magdalena
Školní klub - webové stránky

Reveco Bernardo
Konverzace v AJ

Rumlová Aneta, Mgr.
Třídní učitelka v 2.C
Konzultační hodiny: čtvrtek 12:00-13:00 v kabinetu na půdě (3. p.)

Sedláčková Pavlína, Mgr.
Třídní učitelka v 3.A, španělský jazyk
Konzultační hodiny: úterý a čtvrtek 14:00-14:30 v 4.A (1. p., 213)

Semová Gabriela, Mgr.
Matematika, informatika

Slovíková Monika
Školní družina, asistentka pedagoga

Stará Romana, Mgr.
Třídní učitelka v 7.B, výtvarná a hudební výchova
Konzultační hodiny: sudé úterý 13:00-14:15 v učebně VV (2. p., 305)

Svěntá Halámková Kamila, Mgr. et Bc.
Výchovná poradkyně, třídní učitelka v 8.A, anglický jazyk
Konzultační hodiny: úterý 13:30-14:30 v kabinetu AJ (2. p.)

Štemberová Lenka, Mgr.
Zástupkyně ředitelky školy, český jazyk
Konzultační hodiny: pondělí a středa 14:00-15:00

Tkačenko Nina, Mgr.
Třídní učitelka v 6.C
Konzultační hodiny: středa 13:50-14:50 v 6.B (2. p., 314)

Tomešová Jitka, Ing.
Asistentka pedagoga

Totůšková Marika, Mgr.
Třídní učitelka v 6.B, anglický jazyk
Konzultační hodiny: čtvrtek 14:00-15:00 v 6.B (2. p., 314)

Trojanová Monika, Ing.
Fyzika, chemie
Konzultační hodiny: čtvrtek 13:15-14:15 v učebně fyziky (1. p., 208)

Vepřeková Klára, Bc.
Školní družina

Vokrová Hana, Mgr.
Třídní učitelka v 2.A
Konzultační hodiny: úterý 13:15-14:15 v kabinetu na půdě (3. p.)

Zen Kateřina, DiS.
Asistentka pedagoga