Uvedené konzultační hodiny jsou určené žákům i rodičům, které žádáme, aby vyučující kontaktovali alespoň 2 pracovní dny před uvažovanou schůzkou a dohodli se na přesné podobě a času. Konzultace jsou možné osobně i online.

Seznam pedagogů ve šk. roce 2024/2025

Beranová Jana, Mgr.
Třídní učitelka v 5.B
Konzultační hodiny: pondělí 12:45-13:45 ve třídě 5.B (1. p., 216)

Blažková Jana, DiS.
Španělský jazyk

Brunová Silvia, Mgr.
Třídní učitelka v 2.A
Konzultační hodiny: úterý 12:45-13:45 nebo po domluvě ve třídě 2.A (3. p., 404)

Černá Dana, Mgr.
Třídní učitelka v 4.B
Konzultační hodiny: pondělí 13:00-14:00 v kabinetu 1. st. na půdě (3. p.)

Danková Liudmyla, Bc.
Třídní učitelka v 6.B, anglický a německý jazyk
Konzultační hodiny: pondělí 14:00-15:00 (AJ), čtvrtek 14:00-15:00 (NJ) v kabinetu AJ (2. p., 318)

Doubková Lucie
Přírodopis
Konzultační hodiny: středa 13:30-14:30 v kabinetu PŘ (2. p., 309)

Hodanová Ludmila

Jadrná Jana, Mgr.
Třídní učitelka v 2.B
Konzultační hodiny: úterý 12:45-13:45 ve třídě 2.B (3. p., 405)

Jakubíková Renata
Vedoucí školní družiny, asistentka pedagoga

Jelínková Barbora
Asistentka pedagoga

Jirková Lucie, Mgr.
Školní psycholožka
Konzultační hodiny: po individuální dohodě průběžně, v pracovně šk. psychologa (3. p., 409)

Kolář Jiří, Mgr.
Informatika
Konzultační hodiny: čtvrtek 12:00 v pc učebně (2. p., 312), po předchozí domluvě

Konaševská Alla, Mgr.

Kopecká Vlada, Mgr.
Učitelka na 2. stupni, školní družina

Krafta Martin, Ing.
Matematika
Konzultační hodiny: po individuální dohodě průběžně ve sborovně (1. p., 207)

Krejčí Jakub
Matematika, informatika
Konzultační hodiny: úterý až pátek po předchozí domluvě

Krupička Radek, Mgr., DiS.
Třídní učitel v 3.B, svět práce, webové stránky
Konzultační hodiny: středa 13:30-14:30 ve třídě 3.B (2. p., 313)

Lupoměský Vítek
Český jazyk
Konzultační hodiny: pondělí 13:30-14:30 v kabinetu ČJ (2. p., 306)

Markalousová Barbora, Mgr.
Třídní učitelka v 6.A, francouzský jazyk, občanská výchova, metodik prevence
Konzultační hodiny: čtvrtek 14:00-15:00 nebo po předchozí domluvě v kabinetu ČJ (2. p., 307)

Martinů Irena

Matějková Karolína, Mgr.
Třídní učitelka v 8.A, český jazyk
Konzultační hodiny: pondělí 14:00-15:00 v kabinetu ČJ (2. p., 307)

Mňuková Viktorie, Bc.
Dějepis, zeměpis
Konzultační hodiny: pondělí 14:00-15:00 v kabinetu ČJ (2. p., 306)

Mojková Veronika, Mgr. et Bc.
Třídní učitelka v 9.B, anglický jazyk, speciální pedagog, výchovný poradce
Konzultační hodiny: pondělí 13:30-14:30 v kabinetu AJ (2. p., 318)

Nováková Ivana, Mgr.
Třídní učitelka v 4.A