2022-11-29  Speciální pedagožka - Deskohraní 2

2022-11-28  Zlatá krasobruslařka ze 3.A

2022-11-27  Svět práce - soutěž Kostka (2. stupeň)

2022-11-27  Divadelní Škola Ypsilon (3. ročník)

2022-11-26  Speciální pedagožka - Deskohraní

2022-11-26  Finanční dar ukrajinským žákům

2022-11-25  Ekoprogram Voda nad zlato (4.B)

2022-11-25  Divadelní představení Elektrický Emil (4.B)

2022-11-24  Svět práce - výroba pizzy (6.A)

2022-11-24  Čtenářská - fotografická výzva (8.A)

2022-11-23  Speciální pedagožka - spolupráce

2022-11-23  Speciální pedagožka - vlajky

2022-11-23  Speciální pedagožka - komunikační dovednosti

2022-11-23  Speciální pedagožka - čeština pro Ukrajince

2022-11-22  Já se z toho picnu! (3.B)

2022-11-21  Okresní kolo ve florbalu (mladší žáci)

2022-11-21  Okresní kolo ve florbalu (starší žáci)

2022-11-20  Soutěž mladý chemik (9. ročník)

2022-11-19  Integrované vyučování (2.B)

2022-11-18  Svatý Martin (3.B)

2022-11-18  Svatý Martin (2.B)

2022-11-17  Zubní prevence (3.B)

2022-11-17  Zubní prevence (3.A, 1.B)

2022-11-16  Jdi za svým snem (7. ročník)

2022-11-15  Pečení štrúdlu (družina 1.C)

2022-11-14  Den válečných veteránů (9. ročník)

2022-11-13  Záložky do knížky spojují školy (2. stupeň)

2022-11-12  Svatý Martin (1.A)

2022-11-11  Království železnic (2.B)

2022-11-10  Halloween (1. stupeň), fotky najdete v galerii

2022-11-09  Jdi za svým snem (6.A, 6.B)

2022-11-08  Praha hravě (3.A)

2022-11-07  Florbal 5.A

2022-11-06  Návštěva knihovny (5.A)

2022-11-05  Minifotbal 2. stupeň

2022-11-04  Podzimní tvoření (družina 2.A)

2022-11-03  Školní družina - Ekoden

2022-11-02  Buďme k vodě šetrní - ekotým (2. stupeň)

2022-11-01  Výstava Pro(č) umění? (družina 1.B)

2022-10-21  Den stromů - výprava do Kunratického lesa (1.B)

2022-10-20  Družina 3.A - podzimní tvoření

2022-10-19  Školní družina - Mezinárodní den zvířat

2022-10-18  Pro(č) umění? (3.A)

2022-10-17  Kohezní den 6.A a 6.B

2022-10-16  Družina 2.B na hřišti Sobotecká

2022-10-15  Knihovna nás baví (3.B)

2022-10-14  Zeměpisné výzvy (2. stupeň)

2022-10-13  Literární čajovna (3.B)

2022-10-12  Čtení ve školce (3.B)

2022-10-11  Školní družina - odpoledne s knihou

2022-10-10  Letos poprvé v knihovně (3.A)

2022-10-09  Okresní kolo v minifotbalu (2. stupeň)

2022-10-08  Propojení geometrie a výtvarné výchovy - mandaly ve 3.A

2022-10-07  Šerpování prvňáčků, fotky najdete v galerii

2022-10-05  MasterChef - 1. hodina kroužku vaření

2022-10-03  Činnostní výuka ve 2.B

2022-10-02  Výlet do Babiččina údolí (4.A, 4.B)

2022-09-30  Městská policie a Besip (3.A, 1.B)

2022-09-25  Svět práce - vaření 6.A, 6.B

2022-09-24  Školní družina - odpoledne s myslivci

2022-09-20  Školní družina - stavebnice Kapla

2022-09-19  Školní družina - sportovní odpoledne

2022-09-18  Ukázková hodina badmintonu (3.A)

2022-09-17  Výtvarný projekt Plakát mého já (3.A)

2022-09-16  Ukázková hodina badmintonu (5.A)

2022-09-15  Den s IZS (družina 1.B)

2022-09-14  Mezinárodní den čokolády (1.B)

2022-09-14  Projekt LES (4.A), fotky najdete v galerii

2022-09-13  Pedagogická stáž ve Finsku

2022-09-12  Zahraniční stáže našich pedagogů

2022-09-11  VyšeHrátky (5.A, 5.B)

2022-09-10  Výstava Alfonse Muchy (5.A)

2022-09-09  Výtvarná soutěž Čistá Praha (2. stupeň)

2022-09-08  Třída 2.A poprvé na plavání